جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۹
Friday, 22 January 2021

  نشست شورای معاونین بهزیستی خوزستان با مشاور معاون اجرایی رئیس جمهور

  علیرضا رحیمی مشاور معاون اجرای رئیس جمهور در اداره کل بهزیستی استان خوزستان با اعضای شورای معاونین این اداره کل دیدار و طی گفتگویی که با مدیر کل و معاونین و مسئولین بهزیستی خوزستان داشت مسائل اجتماعی وفعالیتهای حوزه های مختلف یهزیستی را مورد بررسی قرار دادند.

  در ابتدای این جلسه غلامرضا صد یق راد مدیر کل بهزیستی خوزستان ضمن تشکر از حضور آقای رحیمی و ابراز خرسندی از تشکیل این جلسه کلیاتی از فعالیتهای انجام گرفته توسط اداره کل بهزیستی را تشریح و بیان داشت : بهزیستی خوزستان با داشتن بالاترین افراد تحت پوشش در کشور و با کمترین نیرو و حقوق برابر و در شرایط بد آب و هوایی و با خلوص نیت و کمترین توقع به جامعه هدف  تحت پوشش خود خدمات رسانی می کنند.

  در ادامه این نشست معاونین و مسئولین این اداره کل به بیان فعالیتها ی انجام گرفته توسط حوزه های کاری مربوطه پرداخته و مشاور معاون اجرایی رئیس جمهور ضمن استماع نظرات و پشنهادات آنان و تشکر از زحمات کلیه دست اندر کاران بهزیستی خوزستان بیان داشت:بهزیستی خوزستان با توجه به داشتن بیشترین  افراد تحت پوشش در سطح کشور و برخورداری از حداقل نیروی انسانی و امکانات موجود خدمات شایانی به جامعه هدف ارائه نموده که این امر نشان از ایثار و از خود گذشتگی نیروهای خدوم این سازمان دارد.

   

  رحیمی در ادامه ضمن ابراز خرسندی از حضور در این نشست هدف از این دیدار را آشنا شدن از نزدیک با خدمات و فعالیتهای انجام گرفته توسط بهزیستی خوزستان و ارائه راه حلهای مناسب جهت خدمات رسانی هرچه  بهتر و مطلوبتر به جامعه هدف تحت پوشش بهزیستی بیان نمود.

  ایشان همچنین خواستار انجام پژوهشهای اجتماعی با همکاری ارگانهای ذیربط وتهه و تنظیم سند راهبردی آسیبهای اجتماعی در استان شد .

  اطلاعات تماس

  map markerآدرس : اهواز، کیانپارس، خیابان اسفند غربی، فاز 1، اداره کل بهزیستی استان خوزستان

  telephone تلفن :229-33768226-061

  icons8 faxفاکس : 33768342-061

  email openپست الکترونیکی : info@behzisty-khz.ir

  time ساعات کاری : 7:30 صبح الی 15:30 بعدازظهر

   

  مکان ما روی نقشه

  آمار بازدیدکنندگان

  امروز135
  دیروز145
  این هفته1131
  این ماه3671
  کل116021

  1399-11-03